Pro návštěvníky

Festival proběhne v krnovském kině Mír 70 od čtvrtka 26. března do neděle 29. března 2020. Návštěvníci si mohou koupit vstupenku na jednotlivá představení vždy 30 minut před začátkem projekce.

Nejvýhodnější je však zakoupit si včas akreditaci na dva, tři nebo čtyři dny. V ceně akreditace máte vstupné na všechna filmová představení a propagační a informační materiály. Akreditovat se můžete online nebo ve foyer kina (ve čtvrtek od 12.00 hod., v pátek a v sobotu od 8.00 hod.). Platbu lze provést převodem na účet č. 1845359319/0800, var. symbol = číslo akreditace, případně v hotovosti na místě konání.


Kde to bude?

Město Krnov je situováno v severovýchodní části České republiky na soutoku řeky Opavy s Opavicí, v podhůří Nízkého Jeseníku v těsné blízkosti česko-polské hranice v okrese Bruntál v Moravskoslezském kraji. Navštivte stránky města Krnov.


Kde bydlet?

Přespat můžete v učebně MIKS Krnov (ve stejné budově jako kino), v nedalekém internátu nebo si vybrat z nabídky hotelů v blízkém okolí.


Co jíst?

V prostorách kina pro vás zajistíme možnost zakoupení drobného občerstvení. V okolí je také dostatek restaurací v různých cenových relacích. V blízkosti můžete nakoupit v supermarketu nebo si zajít na luxusní večeři.


V případě jakýchkoliv dotázů nás návahejte kontaktovat.